Realitná kancelária z Dunajskej Stredy
Realitná únia SR

Referencie

Napíšte nám Váš názor!

 

Spoločnosť Lauranna Real sa vyznačuje profesionalitou, starostlivosťou, férovosťou, ochotou a rýchlim jednaním.  Pani Ing. Ružičková, aj touto cestou Vám veľmi pekne ďakujem za Vaše služby. Ak náhodou niekedy budem potrebovať služby v oblasti realít nehnuteľností, veľmi rada sa znova obrátim na Vašu spoločnosť.

Odporúčam všetkým!

Anna P., 30.03.2018

Touto cestou sa Vám chceme poďakovať ako skvelej RK LaurAnna real za profesionálnu prácu pri kúpe, teraz už našej, nehnuteľnosti. V prvom rade by som chcela oceniť Vašu ochotu pri realizácii všetkých náležitosti týkajúcich sa kúpy a prevodu nehnuteľnosti. Oceňujem taktiež Vašu zodpovednosť a serióznosť a zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti bez komplikácií až do úspešného konca.

Ceníme si aktívny a osobný prístup pani Ing. Ružičkovej.  Kúpa bola úspešná, bezproblémová a určite chcem maklérku a kanceláriu odporučiť aj ostatným.

E.M. 14.07.2017

Chcem sa poďakovať RK LaurAnnareal za spoluprácu. Na moje požiadavky reagovali pohotovo. Celý čas sme spolupracovali a snažili sa vybaviť kúpu bytu čo najrýchlejšie. Mimoriadne som vďačný,že všetky papierovačky vybavili. Naša spolupráca pokračovala aj po kúpe bytu. Za krátky čas našli aj podnájomníka. Za to Vám ďakujem. Odporúčam každému obrátiť sa na RK LaurAnna, kto chce mať spoľahlivého partnera pri kúpe alebo predaju.

Peter T. ,10.10.2016


Napíšte nám referenciu

Vaša referencia je pre nás veľmi cenná spätná väzba, kde vyjadríte Váš názor, resp. spokojnosť s priebehom uzatvoreného obchodu, alebo priebehom obhliadky nehnuteľností, obchodným rokovaním a pod.

Prosím, obetujte pár minút a napíšte nám Vaše skúsenosti.

Meno a priezvisko / názov spoločnosti
(ak si to neželáte, Vaše meno nebude zverejnené)

E-mail: *

Vaša skúsenosť:

Vyplnením a zaslaním formulára nám zároveň udeľujete súhlas so zverejnením referencie v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov, úplné znenie uvedené v Z.z pod číslom 136/2014, na dobu neurčitú, za účelom využívania služieb spoločnosti Lauranna Real, Ing. Laura Ružičková, IČO: 33 473 188, zapísanej Okresným súdom Dunajská Streda v ZRSR, číslo živnostenského registra: 201-8004. Práva osoby, o ktorej sa spracúvajú osobné údaje sú upravené v § 28 a násl. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Naša spoločnosť, ako prevádzkovateľ IS, je riadne registrovaná na Úrade pre ochranu osobných údajov SR pod číslom 201 505 588.


Súhlasím so spracovaným osobných údajov